FATBOY SLIM, PET SHOP BOYS A THE STROKES SE DALI NA CHARITU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Přispět humanitární organizaci Warchild je mezi světovými hvězdami stále v kurzu. Zvlášť když se aktivisté modernizovali a nepožadují peníze v hotovosti, ale písničky.
Stahování hudby z internetu je stále populárnější a začíná to být podstatně větší byznys než kdykoli předtím. To si uvědomili i pracovníci agentury Warchild, kteří se snaží získat prostředky pro děti ohrožené válečnými konflikty. Proto před měsícem spustili speciální stránku s placenými downloady, která vyvolala mezi lidmi doslova nadšení. Nejenom že zde získáte vaše oblíbené skladby, ale zároveň přispějete na zcela bohulibé účely. Mezi nejnovější přírůstky této databáze patří The Strokes, kteří dali do placu svou svéráznou a živě hranou coververzi skladby Clampdown od The Clash, Norman Cook aka Fatboy Slim přispěl akustickou verzí Push And Shove z nového alba Palookaville a Pet Shop Boys si vybrali remix hitovky West End Girls v podání kultovního německého DJe Hella. Každá skladby stojí 99 pencí a výtěžek okamžitě putuje na konta Warchild.

www.warchildmusic.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím