OZZY CHYSTÁ DALŠÍ TELEVIZNÍ SHOW

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Slavné turné Ozzyho Osbourna dostává novou dimenzi. Už nepůjde pouze o sérii koncertů, ale i o novou reality show, která divákům přiblíží hledání optimálního line-upu.
Poslední říjnový týden se na MTV rozjíždí nový pořad. Pod názvem Battle for Ozzfest se mladým divákům představí osm skupin, které se spolu utkají o možnost vystoupit příští rok na světovém turné Ozzfest. Televizní štáb zachytí kapely nejen na pódiu, ale v běžných denních situacích a ukáže tak život budoucích hvězd ze zákulisí. Kvality jednotlivých souborů budou posuzovat sám Ozzy a jeho manželka Sharon. „Život na turné není zdaleka tak idylický a soutěžící skupiny to poznají na vlastní kůži,“ vysvětluje Sharon. Vítězná skupina si zajistí nejen účast na turné, které příští rok oslaví první dekádu trvání, ale získá i vybavení, tučné honoráře a možná i nahrávací smlouvu.

www.mtv.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím