MASTERS OF ROCK 2005 ZNÁ UŽ LINE UP

Vydáno 07.07.2009 | autor: redakce

Třetí ročník největšího tuzemského festivalu MASTERS OF ROCK 2005, který proběhne ve dnech 15.-17. července ve Vizovicích, opět přivítá hezkou řádku metalových hvězd - tentokrát v čele s americkými hvězdami Manowar.
Agentura Pragokoncert připravuje další, již třetí, ročník, největšího letního mezinárodního rockového open-air festivalu Masters of Rock! Festival se letos uskuteční 15. – 17.7.2005 v areálu likérky R. Jelínek ve Vizovicích. Hlavním headlinerem budou slavní Kings Of Metal, američtí MANOWAR. A pozor! Manowar zde odehrají jediný exkluzivní koncert pro celou východní Evropu. Druhý koncert, a to pro západní Evropu získal festival v Německu. Dále se můžeme těšit na zahraniční hvězdy jako RHAPSODY (Ita), HAMMERFALL (Swe), SWEET (GB), EDGUY (Ger), DIE HAPPY (Ger), RAGE (Ger, USA, Blr), SUBWAY TO SALLY (Ger) a řadu dalších. Chybět nebudou ani stálice českých pódií jako jsou TŘI SESTRY, CHINASKI, DIVOKEJ BILL, WOHNOUT, KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, VYPSANÁ FIXA, ŠKWOR a mnoho dalších.

www.mastersofrock.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím