Muzika Mejly Hlavsy pořád táhne, Půlnoc přidává další koncerty

Vydáno 01.03.2011 | autor: PR

Po kladném přijetí lednového koncertu, kde Půlnoc zahrála po takřka 20letech, se kapela rozhodla ještě v letošním roce uspořádat několik dalších vystoupení.

Muzika Mejly Hlavsy pořád táhne, Půlnoc přidává další koncerty pulnoc

pulnocarchivní foto, PůlnocPřed pár letními festivaly zahraje ještě jednou v Praze s širším repertoárem než při své obnovené premiéře, a to 1. dubna v Paláci Akropolis.

Skupina vystupuje v původní sestavě se zpěvačkou Michaelou Němcovou, zesnulého Mejlu Hlavsu nahradil na postu basového kytaristy Petr Kumandžas (původní bubeník Půlnoci, dnes basa u Jolly Joker), dále v kapele hraje Josef Janíček (klávesy, zpěv, Plastic People), Jiří Michálek (na bicí v Půlnoci nahradil právě Kumandžase, Krch-Off, Echt!), Jiří Křivka (kytara, Zikkurat), Tomáš Schilla (violoncello, zpěv, Krch-Off, Echt!, DG 307).

Jako host večera zahraje "zvukové těleso" výtvarníka Libora Krejcara Tamers Of Flowers (Krotitelé květin). Ti vystoupí s ojedinělým audio-vizuálním programem Lesní hřbitovy, který byl veřejnosti představen před šesti lety a přinesl velice svébytnou a zajímavou směsici českého undergroundu, industriálu, electronic body music, originální poezie a promyšleného výtvarného konceptu.

Půlnoc vystoupí ještě v pátek 4. 3. v Uherském Hradišti a o den později v Brně na Flédě. 


zdroj: DL, mp

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím