Will.i.am popírá odchod Fergie z Black Eyed Peas

Vydáno 09.11.2011 | autor: redakce

Krize v Black Eyed Peas je pravděpodobně zažehnána, Will.i.am dementoval zprávu, že by zpěvačka Ferige měla kapelu opustit. Minulý týden se přitom spekulovalo o tom, že ji na jejím postu nahradí Ashanti.

Will.i.am popírá odchod Fergie z Black Eyed Peas Will.i.am popírá odchod Fergie z Black Eyed Peas

 
will-i-am-and-fergie-feudSpekulace o odchodu Fergie z Black Eyed Peas začaly v červenci letošního roku, kdy kapela oznámila, že po skončení turné si chce dát pauzu.

Fergie, která v BEP v roce 2002 nastartovala svoji kariéru, údajně měla odcházet z kapely proto, že plánovala založit se svým manželem rodinu a potřebovala si odpočinout.

Minulý týden se navíc objevila informace, že kapela už má za sexy frontmanku náhradu - zpěvačku Ashanti, která je s Black Eyed Peas momentálně na turné coby předskokanka. 

Vzhledem k okolnostem byl Will.i.am donucen prolomit mlčení a zprávy o tom, že by ergie ukončila činnost, rázně popírá na svém i kapelním profilu na Twitteru. "Fergie nikdy nebude nahrazena... Je to naše sestra... BEP rodina je víc než jen hudební skupina," uvedl Will.i.am.  text: map, foto: archiv

kopie 2 - will-i-am-and-fergie-feud
zavřít