Brian May a Kerry Ellis odehrají v České republice 4 koncerty

Vydáno 07.10.2015 | autor: redakce

Brian May a Kerry Ellis se u nás představí v rámci programu One Voice, se kterým sklízejí úspěchy po celém světě. V sálech s omezenou kapacitou zazní skladby legendárních Queen i jiných umělců, a to ve zcela nových verzích. Koncerty v Ostravě, Zlíně, Brně a Praze proběhnou v březnu příštího roku.

Brian May a Kerry Ellis odehrají v České republice 4 koncerty Brian May a Kerry Ellis odehrají v České republice 4 koncerty

Brian May je známý jako legendární kytarista Queen, producent a skladatel. Ellis se stala jednou z největších nových hvězd londýnského West Endu a Broadwaye. Jako dvojice si získali respekt především díky svým živým vystoupením a nahrávkám Acoustic By Candlelight nebo Anthems, což je debutová deska, kterou Kerry vydala v roce 2010.

Queen v Praze díky Adamu Lambertovi vzbudili iluzi, že je Freddie stále mezi námi

Projekt Briana Maye a Kerry Ellis se zrodil po setkání těchto dvou umělců během konkursů na debutové představení muzikálu We Will Rock You v Londýně, kde se Kerry představila v roli Meat. Brian May produkoval v roce 2010 její debutové studiové album Anthems, které bylo představeno o rok později na Anthems Tour. Následující Born Free Tour přineslo sérii intimních a akustických show představených jen při svíčkách, které dvojice odehrála, aby zvýšila povědomí o své práci pro nadaci Born Free Foundation.

Brian May, který právě dokončil jihoamerické turné turné s Queen + Adamem Lambertem říká: "Jsem rád, že se vracím
do východní Evropy, kde jsem od roku 1986 hrál mnohokrát. Bude to něco jako mé 30. výročí." Koncert bude zahrnovat klasické hity legendárních rockových umělců, včetně Queen a Beatles.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro v cenovém rozpětí 1490 - 2590 Kč. Oficiální předprodej startuje 8. října.

Termíny koncertů:
3.3.2016 OSTRAVA - Gong
5.3.2016 ZLÍN - Kongresové centrum
6.3.2016 BRNO - Boby Centrum
8.3.2016 PRAHA - Kongresové centrumtz, jm

Mohlo by Vás zajímat

zavřít