Detroit Swindle přivezou do Roxy house music říznutou funkem i soulem

Vydáno 25.02.2016 | autor: redakce

Do Roxy v pátek poprvé přijede amsterdamské DJské a producentské duo Detroit Swindle. Fanoušky čeká exkluzivní tříhodinový set toho nejzajímavějšího ze současné house music říznuté soulem, funkem, to vše v poctivém groovy kabátě.

Detroit Swindle přivezou do Roxy house music říznutou funkem i soulem Detroit Swindle se řítí do Roxy

Lars a Maarten to spolu dali dohromady v roce 2011. Spojila je fascinace odkazem detroitské hudební scény. Ta byla místem, kde se v šedesátkách a sedmdesátkách odehrávalo vše podstatné v soulu i elektronice. Proto Detroit. A proč Swindle (česky podvod)? Protože kluci to všechno tak trochu obrací po svém a dávají tomu hudební náboj nasáklý evropskou taneční scénou. Propojují house se soulem a funkem takovým způsobem, že je to pořád ještě klubová hudba. Jejich sety jsou energické a deephousové linky jsou protkané groovy atmosférou.

Elektronická zima v Roxy: Diváky rozehřejí Fred V & Grafix, Kollektiv Turmstrasse nebo London Elektricity

Za čtyři roky existence už stihli založit úspěšný label Heist Recordings, vydat několik oceňovaných EP, velet jedné z největších amsterdamských klubových nocí The Grate Escape ve Studiu 80 a obrážet světové festivaly.

Už příští týden vydávají na labelu Heist Rec další očekávané EP In Reverse a je jisté, že si ho v Roxy v pátek poctivé otestují. Detroit Swindle doplní Manio a Biodan.

Vstupenky jsou stále k dispozici za 200Kč + poplatky, na místě budou za 250 Kč.

Line Up:
22:00 - 01:00 Manio
01:00 - 04:00 DETROIT SWINDLE (Amsterdam/NL)
04:00 - 06:00 Biodan

tz, jm

Mohlo by Vás zajímat

zavřít