Jamiroquai budou další velkou hvězdou Colours Of Ostrava

Vydáno 17.01.2017 | autor: admin

Britská kapela Jamiroquai, legenda funku a acid jazzu, je další velkou potvrzenou hvězdou festivalu Colours of Ostrava 2017. "Obnovení Jamiroquai se svým frontmanem Jay Kayem přijedou do Ostravy s čerstvou ´kosmickou´energií. Předvedou svoji strhující taneční show na pomezí funky, acid jazzu, soulu, rocku, diska i elektra," láká ředitelka festivalu Zlata Holušová. Letošní Colours proběhnou v Dolní oblasti Vítkovice 19. až 22. července. 

Jamiroquai budou další velkou hvězdou Colours Of Ostrava Jamiroquai budou další velkou hvězdou Colours Of Ostrava

Jamiroquai od svého vzniku v roce 1992 získali nominace a cenu Grammy, vítězství v MTV Video Music Awards a Mobo Awards, mnoho nominací na Brit Awards, prodali desítky milionů alb, trhali rekordy v hitparádách, roztančili obří festivaly i největší světové koncertní haly.

LIVE: Jamiroquai v Košicích - výběr hitů se závanem nostalgie

V programu Colours doplňují taková jména jako Imagine Dragons, Norah Jones, alt-J, Birdy, Moderat, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague.

vložte odkaz, text nemažte

Jamiroquai, které založil v roce 1992 frontman Jay Kay, se jako průkopníci "future funku" rychle prosadili po celém světě, stala z nich jedna z nejúspěšnějších globálních kapel. Od vydání debutového alba Emergency on Planet Earth v roce 1993 dotáhli do dokonalosti to, jak chápat moderní pop, a svým pojetím ovlivnili řadu dnešních velkých jmen. Mezi jejich slavné fanoušky patří Chance the Rapper, Pharrell, Tyler the Creator, Jungle, Redman nebo The Internet, hráli se Stevie Wonderem nebo Dianou Ross. 

Čtyřdenní vstupenky na Colours of Ostrava 2017 jsou v prodeji na www.colours.cz a v síti Ticketpro. Aktuální cena 2.290 Kč platí na limitované množství 5.000 kusů. V prodeji je také ubytování ve stanovém městečku, parkování nebo místo pro karavan.

tz, jm

Témata: Colours Of Ostrava, Jamiroquai, festivaly, koncerty, funk

Mohlo by Vás zajímat

zavřít