Justin Bieber představil album Justice, má přinést spravedlnost pro humanitu

Vydáno 27.02.2021 | autor: redakce

Šesté album popového idolu Justina Biebera se bude jmenovat Justice a vyjde 19. března 2021. Na nahrávce zazní již vydané singly Holy, Lonely a Anyone.

Justin Bieber představil album Justice, má přinést spravedlnost pro humanitu Foto: Joe Termini

„V době, kdy je toho na téhle rozbité planetě tolik špatně, všichni dychtí po ozdravení - a spravedlnosti (justice) - pro humanitu,“ uvedl Justin Bieber své nadcházející šesté album na sociálních sítích. Nahrávka Justice vyjde 19. března 2021 na labelech RBMG a Def Jam.

LIVE: Justin Bieber v Praze vsadil všechno na show. Koncert odzpíval na playback

„Když jsem na tom albu pracoval, mým cílem bylo vytvořit nahrávku, která poskytne útěchu i pohodlí. Chtěl jsem nahrát album, s kterým se mohou lidé ztotožnit, nahrávku, na kterou se mohou napojit, aby se necítili tolik sami,“ stálo také v prohlášení.

Magazín Consequence of Sound mezitím po vzoru šestadvacetiletého umělce vyzval k hromadnému „facepalmování“. Na obalu nadcházejícího alba Justin Bieber sedí v tunelu s dlaní připlesknutou na čele, jako by snad předpovídal poslech novinky. „Šestadvacetiletá super hvězda vypadá, jako by zrovna chtěla být kdekoliv jinde,“ glosuje hudební magazín. 

Album Justice naváže na loňskou nahrávku Changes, jíž hudební kritika přijala velmi vlažně, do americké hitparády přesto naskočilo z prvního místa a komerčně si nevedlo vůbec špatně. 

red, foto: archiv iREPORT
Témata: Justin Bieber, Justice, facepalm

Mohlo by Vás zajímat

zavřít