Parov Stelar se v únoru pokusí vyprodat pražskou Tipsport Arénu

Vydáno 07.10.2015 | autor: redakce

Rakouský hudebník, producent a DJ Marcus Fuereder, známější pod svým uměleckým jménem Parov Stelar, se příští rok vrátí do Prahy. Koncert proběhne v Tipsport Aréně 20. února.

Parov Stelar se v únoru pokusí vyprodat pražskou Tipsport Arénu Parov Stelar

Parov Stelar vystupuje po celém světě se svou kapelou Parov Stelar Band, občas i ve třech jako Parov Stelar Trio. Proslavil se nejen osobitým stylem Electro Swing, ale také samplováním na nejvyšší úrovni a kombinací různých hudebních stylů v něco nového.

LIVE: Parov Stelar Bandu by víc slušel menší klub a víc vřelosti


Je nejúspěšnějším rakouským umělcem na mezinárodní úrovni, získal 3 ocenění Amadeus Austrian Music Awards v roce 2013 a 1 v roce 2014. Parov Stelar spolupracoval s umělci, jako jsou Tony Bennett & Lady Gaga, Marvin Gaye, Lana Del Rey, Brian Ferry a mnozí další. Vydal 6 alb, víc než 20 EPs a prodal víc než 250 000 alb.

Parov Stelar a ti další: Top 5 electroswingových kapel


Už několikrát vyprodal sály v Praze a 20. února 2016 se pokusí o totéž v halových prostorách Tipsport Arény. Vstupenky za 800,- Kč + poplaky budou v předprodeji od 8. 10. 2015 v sítích Ticketportal, Ticketpro a GoGout.cz.tz, jm, foto: Veronika Matějková

Mohlo by Vás zajímat

zavřít