Třináct českých kapel na pěti pódiích jako dárek pro fanoušky ROXY

Vydáno 07.09.2016 | autor: admin

I tento rok nabízí ROXY a NoD v rámci narozenin výběr toho nejlepšího z české hudební scény pod hlavičkou Soundz Czech. Prostory ROXY a NoD se tradičně propojí a přetaví budovu v Dlouhé v jeden tepající celek. Vyroste tu pět rozdílných pódií, které se otevřou hudebním fanouškům opět zdarma. Pět scén, třináct kapel, jeden dům.

Třináct českých kapel na pěti pódiích jako dárek pro fanoušky ROXY V Roxy vystoupí v rámci narozenin 13 českých kapel

Hlavní stage v klubu ROXY ovládne trojice headlinerů. Andělská KLARA. aka česká královna moderního popu vystoupí se svou novou kapelou, Noisy Pots rozjedou údernou elektro show na kýble, hrnce a vibrafony a do indie popu čtvrteční noc přenesou Szigetem ostřílení Ghost Of You. Na hlavní proběhne závěrečná afterpárty, kterou povedou Aid Kid & Kewu v tanečním DJ setu.

Narozeniny Roxy mají dalšího hosta: V říjnu přijede atmosférické tech/house duo Mind Against

V chill outu ROXY klid určitě nebude. Ale to nevadí hlavně garažovým Role. Své hypnotické grooves k nim přidají Metronome Blues aka novozélandská polovina noise dua Gerda Blank.

vložte odkaz, text nemažte

Foyer ROXY se každoročně mění v unikátní scénu. Ani tentokrát nesmí chybět Zdenda Lichnovský neboli blacksheepboy. Elektro-folkovou melancholii v prostorách mezi schody navodí společně s Pale&Coy - minimalistický set v minimalistickém prostředí. V duchu urban folku bude pokračovat projekt Dominika Zezuly - Děti mezi reprákama.NoDu bude opět vládnout Teatro stage. Energií nabití Sunflower Caravan představí nový rock’n‘rollový matro,  stejně jako "čeští" Holden, kterým v záři vychází nová deska. Videogalerii NoD zaplní charismatický hlas Adriana T. Bella z The Prostitutes. Na jeho folkem slazený rock naváže horká ostravská novinka Places a jejich emotivní indie-pop.
Barák v Dlouhé bude zase plný lidí, zajímavých kapel, projektů, kytarových riffů i elektronický basů. Soundz Czech je už tradičně narozeninovým dárkem pro fanoušky ROXY/NoD. Tento večer bude vše na správném místě, zdarma a pro všechny.

Vystupující umělci:
ROXY MAIN STAGE:  KLARA., Noisy Pots, Ghost Of You, Aid Kid & Kewu
ROXY CHILL OUT: Role, Metronome Blues
FOYER STAGE: blacksheepboy + Pale&Coy, Děti mezi reprákama
TEATRO NOD: Sunflower Caravan, Holden
VIDEO NOD: Adrian T. Bell, Places

tz, jm

Témata: KLARA., Noisy Pots, Ghost Of You, Aid Kid & Kewu, Role, Metronome Blues, blacksheepboy + Pale&Coy, Děti mezi reprákama, Sunflower Caravan, HoldenAdrian T. Bell, Places

Mohlo by Vás zajímat

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít