POST SCRIPTUM (15): Muzika už neprodává, také Demi Lovato se vysvlékla donaha

Vydáno 08.10.2015 | autor: Simona Knotková

Demi Lovato se svlékla, z Taylor Swift si v SNL udělali legraci a Nicki Minaj se zase vzteká – zkrátka další běžný týden v pop music.

POST SCRIPTUM (15): Muzika už neprodává, také Demi Lovato se vysvlékla donaha POST SCRIPTUM (15): Muzika už neprodává, také Demi Lovato se vysvlékla donaha

BEZ NAHOTY DO HUDEBNÍHO PRŮMYSLU NELEZ


Do galerie hanbatých zpěvaček se nově zařazuje také Demi Lovato. Stalo se tak v rámci focení pro magazín Vanity Fair a podmínkou pro interpretku bylo žádné retušování a žádný make-up. Demi tak chtěla vyjádřit své sebevědomí a ukázat se světu ve své nejryzejší podobě. Prý. Zlomyslné jazyky spíše napadají poznámky o dalším zoufalém volání o pozornost a senzacechtivé propagaci nadcházejícího alba Confident. Vzory má třiadvacetiletá Američanka ostatně nesčetné, spíše by bylo oříškem hledat na tomto žánrovém poli někoho, kdo donaha ještě nešel. Je smutné, že jsme dospěli do doby, kdy se už neprodává ani tak hudba samotná, jako skandály a hromada odhalené kůže. A jaké poselství si z toho zase jednou mají vzít mladé dívky? Že sebevědomí a své skutečné já nejlépe vyjádří bez svršků?

POST SCRIPTUM (14.): Kariéra Keshy prý definitivně skončiladpis odkazu

SQUADING TAYLOR SWIFT


Taylor Swift resuscitovala anglický výraz squad a kdo dnes nemá svou partu kámošů na život a na smrt, je prakticky vyřízený. Jen ty naše squady nejsou, pravda, tak áčkové a ve vzduchu po nich tolik nevoní omamná vůně spousty zelených bankovek. Za tuto drobnou skutečnost se Taylor od veřejnosti dostává obdivu, ale i kritiky. Zpěvačka si podle některých ze svých koncertů dělá jenom přehlídku celebrit a demonstraci svého mocného vlivu. Korunu tomu nasadil Saturday Night Live, který si z hudebnice a jejího arzenálu známých, krásných a bohatých osobností udělal legraci.

Osazenstvo pořadu natočilo horor, v němž světu po apokalypse zcela vládne právě squad Taylor Swift. A o život jde každému, kdo se do něj nepřidá. Jen zdalipak tvůrci tohoto nevinného žertíku přežijí bez újmy!NICKI MINAJ MUSÍ MÍT POSLEDNÍ SLOVO

A konečně už víme, jak to Nicki Minaj myslela, když během letošních VMA nazvala Miley Cyrus bitch. V rozhovoru pro The New York Times na adresu mladší kolegyně řekla: Vystupuješ v klipech s černochy, na pódium si taháš černošky, ale nechceš už vědět, jaké problémy máme? Nemůžeš těžit z toho dobrého, aniž bys neakceptovala i to špatné. Pokud chceš žít naši kulturu a náš životní styl, tančit s námi, užívat si, twerkovat a rapovat s námi, pak bys taky měla vědět, co nás ovlivňuje, co nás trápí, co si myslíme, že je vůči nám nespravedlivé. Neměla bys před tím zavírat oči.

Ceny MTV ovládla Taylor Swift, Kanye West oznámil kandidaturu na prezidenta

Miley Cyrus, respektive její nejnovější verze, je určitě ta poslední, která by před problémem rasismu zavírala oči. Všichni, kdo celou kauzu sledovali, asi tuší, jak to doopravdy myslela (jednoduše se jí nelíbilo, že absenci Anaconda v hlavní kategorii VMA Minaj svádí na rasismus). Má ale cenu ještě něco namítat? Je jasné, kdo v tomto případu bude muset mít vždy poslední slovo.

text: Simona Knotková, foto: Vanity Fair

Mohlo by Vás zajímat

zavřít