H&M BLOCK na Colours of Ostrava: Místo, kde budeš umělcem

Vydáno 13.07.2016 | autor: admin

Znáte to – zažijete skvělý koncert nebo dech beroucí výstavu a najednou máte pocit, že to musíte zkusit taky. Jenže na druhý den se z toho vyspíte a celá ta inspirace je pryč. Na Colours of Ostrava od 14. do 17. července bude všechno jinak. Plní hudebních zážitků si můžete hrát v H&M BLOCKu, který nabídne hned několik možností kreativní realizace...

H&M BLOCK na Colours of Ostrava: Místo, kde budeš umělcem H&M BLOCK na Colours of Ostrava: Místo, kde budeš umělcem

Největší fronty budou stát hudební fanoušci nejspíš na workshop s Reactable – dnes už slavný futuristický svíticí stůl, který je interaktivní a hraje. Tento elektronický hudební nástroj se používá ve tmě a ovládá se přesouváním speciálních kostek a destiček po dotykové ploše. Do H&M BLOCKu přiláká i celou řadu hudebníků z programu Colours of Ostrava. „Zvažuju dokonce, že bych si nechal do Reactablu nahrát svoje zvuky a smyčky a zkusil na něm performovat vlastní hudbu. Jsem z něj nadšený. Není to žádná hračka, jak by se mohlo někomu zdát, jen nevyžaduje tak složité dovednosti jako třeba klavír. Je víc intuitivní, a tím pádem zábavný i pro lidi, kteří s tvorbou hudby nemají žádné zkušenosti,“ říká NobodyListen, který plánuje v H&M BLOCKu strávit kreativní čas v páteční odpoledne. Další méně i více slavní umělci budou přicházet v průběhu celého festivalu, a tak nikdy nevíte, na koho v téhle zóně narazíte. Zkušený lektor vám bude u Reactablu k dispozici, kdykoliv budete potřebovat.

 

Na druhém, recyklačním workshopu si budou moci hosté H&M BLOCKu díky speciálním strojům a nářadím zpracovat plastový odpad shromážděný i na samotném festivalu a využít ho k výrobě originálních módních doplňků. Odnesou si například klíčenku a šperk. Nebo jste především tanečníci? Pak si v H&M BLOCKu natočte vlastní „animované“ taneční video, které bude připravené k okamžitému sdílení na sociálních sítích.

 

Až budete mít všeho dost, v relax zóně rozmístěné ve dvou podlažích si odpočinete na nafukovacích pytlích nebo v závěsných sítích. Součástí H&M BLOCKu bude také osmimetrová vyhlídková věž.

 

Chcete vyrazit na Colours of Ostrava vážně stylově? Soutěžte o festivalový balíček, který sestavil NobodyListen. Najdete v něm všechny nezbytnosti od šortek přes ručníky až po kosmetiku. Soutěž najdete tady.

 

Více H&M BLOCK novinek na:

www.facebook.com/hmczech

www.Facebook.com/NobodyListenFan

www.Instagram.com/nobodylisten


PR

Mohlo by Vás zajímat

zavřít