OneRepublic odpálili v Bratislavě svou show, předskakovala jim Jessia

Vydáno 2022-05-08 00:14:09

Dvakrát odloženému koncertu OneRepublic v Bratislavě předcházela nejistota. Kvůli zdravotním problémům s hlasivkami zpěváka Ryana Teddera byla kapela nucená zrušit koncerty v Rakousku, Itálii i Německu. Podle zpěváka jeho potíže s hlasivkami zapříčinila klimatizace v autobuse. Slovenští fanoušci se však sestavy dočkali. A šlo o jednu z prvních akcí takového rozměru po pandemii koronaviru.

LIVE: Slovenská vlajka na pódiu a Ryan Tedder mezi diváky. OneRepublic Bratislavě zahráli své největší hity

OneRepublic svou velkolepou show téměř vyprodali Zimný štadión Ondreja Nepelu. Diváky roztančili svými největšími hity Rescue Me, Run, Apologize, Wherever I Go,Love Runs Out, Secrets či Counting Stars. "Slovensko máme rádi, hrajeme tady už podruhé," otevřel koncert Tedder. Předskokanku formaci dělala mladá energická zpěvačka Jessia z Kanady, která se proslavila hitem I´m Not Pretty.

Zakoupením vstupenky návštěvníci podpořili světovou charitativní PLUS1, se kterou se OneRepublic spojili. Jedno euro z každého prodaného lístku tak poputuje na pomoc organizacím přinášejícím spravedlivost a přístup ke komunitám, které to potřebují.

Foto a text: Lucia Farkašová
Témata: OneRepublic, Jessia, Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu, pop-rock

OneRepublic odpálili v Bratislavě svou show, předskakovala jim Jessia OneRepublic odpálili v Bratislavě svou show, předskakovala jim Jessia

Zobrazit fotogalerii (56)

zavřít