UDG, O5 a Radeček, Eddie Stoilow a další se v Plzni loučili s létem

Vydáno 2021-10-03 14:12:42

Plzeňský pivovar se v sobotu loučil s létem. Přizval si k tomu hned několik kapel, mezi nimi například šumperské seskupení O5 a Radeček. Jeho členové zahráli průřez svou tvorbou - od oblíbeného Sexu ve sprše přes novější Bratry až ke známým klasikám Praha, Vloupám se nebo Lovení. Zároveň přidali Rolling in the Deep od Adele, rozloučili se pak hitem Ripápá a jako přídavek si fanoušci vytleskali Dobrý zprávy.

Publikum se s přibývajícím časem rozrostlo. Po Radečcích na pódium zavítali Eddie Stoilow. Zahráli starší hity jako Floating, Hey you!, Frozen či novější With you a Coming home. Znovuzrozená kapela v čele s Honzou Žampou zazpívala též jednu převzatou píseň - Human. Nakonec následoval přídavek Back to the Africa.

Když pak na pódium vystoupali UDG, nádvoří pivovaru už bylo zcela plné. Formace zahrála starší Buď a nebe, Kdy zas blíž, Chimér a kiss i nejnovější Parfémy a Plachty. Nechyběly ani oblíbené Atomy či Kurtizána. I tentokrát si kapela dovezla druhé bicí a během písně Ruská raketa k nim usadila fanouška. Publikum si též vysloužilo návrat kapely na stage s písněmi Motýl a Hvězdář.

Foto: Šárka Preslová
Témata: O5 a Radeček, Eddie Stoilow, UDG, Plzeň

UDG, O5 a Radeček, Eddie Stoilow a další se v Plzni loučili s létem UDG, O5 a Radeček, Eddie Stoilow a další se v Plzni loučili s létem

Zobrazit fotogalerii (92)

zavřít