TOP 6 videoklipů týdne: Paramore poukazují na falešné úsměvy, Eddie Stoilow hrají z hecu

Vydáno 13.02.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Minulý týden se sice nových klipů neurodilo přehnaně moc, zato ale všechny stojí za zhlédnutí. První singly z chystaných desek pustili do světa Circus Brothers, Eddie Stoilow nebo Mirek Kemel. V zahraničí se předbíhají Maroon 5Flo Rida nebo Paramore

TOP 6 videoklipů týdne: Paramore poukazují na falešné úsměvy, Eddie Stoilow hrají z hecu TOP 6 videoklipů týdne: Paramore poukazují na falešné úsměvy, Eddie Stoilow hrají z hecu


Adam Levine
žádá v bizarním videu o odpuštění

Jak to dopadne, když přijde Adam Levine na pohřeb své milenky pouze v boxerkách? Na to odpovídá video k písni Wait od Maroon 5. Frontman prosí Alexandru Daddario všemožnými způsoby o odpuštění, jeho snaha je však marná a situaci se mu pokaždé podaří jen zhoršit. Novinka plná speciálních efektů a bizarních situací je součástí alba Red Pill Blues, které kapela vydala v listopadu minulého roku. O režii klipu se postaral několikanásobný držitel Grammy David Meyers.

TOP 8 videoklipů týdne (126.): Portless se vrací ke kořenům hardcoru, Oceán splynul s lesem a Maroon 5 jedou na LSD

 

Flo Rida s Malumou tančí v ulicích Medellinu

Novinka Hola rappera Flo Ridy, na níž spolupracoval s Malumou, se odehrává až v daleké Kolumbii. V ní se pánové snaží svým tanečním uměním oslnit krásku, kterou potkávají v jedné z ulic Medellinu. Dívka si zájem mužů užívá, naoko však dělá nedobytnou. Poté se ale nápadníkům poddá a zatančí si s nimi spolu s dalšími dvěma ženami. Na konci videa však své obdivovatele šokují. Klip zrežíroval Jessy Terrero, který v minulosti spolupracoval například s 50 Centem nebo Robertem De Nirem.

Eddie Stoilow nahráli novou skladbu z hecu

Skladba We Rule This World je první vlaštovkou z chystaného alba skupiny Eddie Stoilow, kteří v letošním roce oslaví patnáct let od svého vzniku. David Šmíd přiznal, že písnička vznikla u taboráku, při kterém se s ostatními trumfovali, kdo zahraje lepší riff. Následný klip se rozhodli pojmout velmi jednoduše. Funguje na bází lyrics videa, na plátně se za hrajícími Eddie Stoilow míhá text songu a mění se pouze barva a obrázky v pozadí.

LIVE: Na Okoři se sešly legendy Václav Neckář či Miro Žbirka, zahráli i Eddie Stoilow nebo No Name

Paramore představují falešný úsměv televizních hvězd

Z loňského alba After Laughter dostala obrazovou podobu další skladba. Rose-Colored Boy byl režisérem Warrenem Fu zasazen do počátku devadesátých let a muzikanti tu sehráli dokonalou roli televizních moderátorů. Heyley Williams je naprosto k nepoznání. Představuje krásnou usměvavou hvězdu ranního pořadu, ale ve své šatně se sama sebe ptá, zda o to opravdu stojí. V půli klipu se totiž zjeví její dětské já, které jí připomene, že falešné úsměvy nikdy nebyly to, po čem toužila. Klip vyústí v klasický punkový večírek, takový, jaký od Paramore známe a máme ho rádi.

Circus Brothers vsadili na záběry z roztančeného klubu

Novým klipem Gas Gas, který jsme uvedli v premiéře minulý týden, dávají Circus Brothers celému světu jasně najevo, že něco chystají. Tento týden jim totiž údajně vyjde nová deska #VJERŽIM. Cover skladby Gorana Bregovice pojali jako klubový večírek. Použili k tomu záběry z vyprodaného koncertu na brněnské Flédě.

Mirek Kemel se zpovídá v novince Ryby a raci

S novinkou přichází i přední český karikaturista, ale hlavně skvělý hudebník Mirek Kemel. Jeho nové album se objeví na pultech obchodů začátkem března. Kemel přiznává, jak důležitá pro celé album tato skladba je. "Písnička Ryby a raci je o překonání vztahové krize, kterou dříve či později prochází každý vztah. Je to osobní zpověď o důležitém období mého života. Proto jsem ji vybral jako titulní písničku pro album, ke které jsem natočil i klip."

Témata: Maroon 5, Adam Levine, Eddie Stoilow, Flo Rida, Maluma, Mirek Kemel, Paramore, Circus Brothers

text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít