TOP 7 videoklipů týdne: Mikolas Josef přichází s "českým Despacitem", Barbora Poláková a Eva Samková se baví

Vydáno 28.05.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Česká republika má nový hit. Postaral se o něj Mikolas Josef, který představil španělsko-anglicky zpívanou píseň Acapella. S novinkami přišly také Barbora Poláková, jež si do klipu přizvala Evu Samkovou, a kapely Čechomor a Brixtn. Ze Slovenska se hlásí oblíbená parta Billy Barman a ze zahraničních klipů tentokrát vybíráme krátký film od The National a kolumbijskou hvězdu Malumu, který se spojil se svým slavným předchůdcem Rickym Martinem.

TOP 7 videoklipů týdne: Mikolas Josef přichází s TOP 7 videoklipů týdne: Mikolas Josef přichází s "českým Despacitem", Barbora Poláková a Eva Samková se baví


Mikolas Josef
přichází s letním hitem Acapella

Mikolas Josef vyslal do světa další hit. Novinku Acapella, na které se podíleli také Fito Blanko & Frankie J., zhlédlo za pouhých čtyřiadvacet hodin více než milion diváků na YouTube. Mnozí o ní začali mluvit jako o "evropském Despacitu". A není divu. Song českého zpěváka je až neskutečně chytlavý. Jak Mikolas Josef přiznal, jeho nahrávání trvalo přes čtyři roky a zapojilo se do něj dalších dvanáct umělců různých národností. A i vzhledem k tomu, že natáčení videoklipu probíhalo kromě Prahy také v Barceloně a v Thajsku, jde o vůbec nejnákladnější singl třiadvacetiletého hudebníka. 

LIVE: Mikolas Josef splnil, co sliboval. Ve Foru Karlín rozbalil svou show


Barbora Poláková s Evou Samkovou vyrazily na Bali

Barbora Poláková si do svého klipu přizvala opravdu netradičního hosta, snowboardistku Evu Samkovou. Během natáčení vizuálu písně Poď si se dvojice perfektně bavila, což je vidět také na výsledném videu. Nejenže si zpěvačka namalovala pověstný knírek, který Samková nosí během soutěžních klání, ale vyzkoušela si také jízdu na mopedu či surfování, což se jí opravdu zalíbilo.

VIDEOROZHOVOR: Barbora Poláková - Mám pocit, že za cenu na Žebříku mohou koncerty


Čechomor
ukázal zákulisí svých koncertů

Kapela Čechomor vydává nový klip k písni Mamko nedávej mě z loni vydaného alba Nadechnutí. Prostřednictvím videa mohou fanoušci skupiny nahlédnout nejen do zákulisí jejích koncertů, ale také na samotné pódium. Záběry totiž vznikly na loňském turné Čechomoru s Kumpánovými muzikanty. 


The National obsadili hollywoodskou herečku Alicii Vikander

Američní The National přišli po dvou letech s novým albem, které vydali teprve před pár dny. K němu si nadělili i krátký film (v hlavní roli s herečkou Alicí Vikander), hudba k němu je poskládáná právě z písní na albu. Kromě kapely zpívá na desce hned několik vokalistek, které mu přidávají na křehkosti.


Billy Barman v červené

Nová deska je na spadnutí i u slovenských Billy Barman, kteří ji oznamují singlem Doba Doba. Skladba je prý o "vzpomínání na dospívání a dobu, kdy člověk nemusel řešit daně, sociálku a jiné hlouposti," nechala se slyšet kapela. Klip je laděn do červené a jeho příběh vás bude určitě bavit. Samotný song produkoval Tomáš Lobb ze studia LVGNC.


Brixtn natočili klip na turné s Poetikou

V březnu odjela skupina turné s Poetikou, natočení klipu z něj se přímo nabízelo. Pro záběry si vybrali koncert v brněnské Melodce. Klip z turné si podle kapely zasloužil rockovější sound, a proto se Brixtn rozhodli vybrat song Tebe. Natočený je Michaelem Juráskem a tour kameramanem Davidem Jordanem. 


Maluma a Ricky Martin zase spolu

Kolumbijský zpěvák Maluma a hvězdný Ricky Martin se opět sešli ve společném klipu. Jeho příběh je celkem přímočarný, po celou dobu prostě sledujete líbající se pár. Maluma vystoupí už 25.června v pražském Foru Karlín a koncert je beznadějně vyprodaný. Představí zde svoje nové album 11:11, které vyšlo tento měsíc.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Mikolas Josef, Barbora Poláková, Čechomor, Maluma, Ricky Martin, Poetika, Brixtn, Billy Barman, The National

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít