Fast Food Orchestra a Circus Brothers roztančili před Vánoci Lucerna Music Bar

Vydáno 2017-12-22 12:52:02

Fast Food Orchestra završili společné turné s Circus Brothers v Lucerna Music Baru. Křtila se jejich nová deska Struny. Kmotrem byl již bývalý člen Susha, který kvůli pracovním povinnostem musel kapelu opustit. Pokřtil ji netradičně zeleným čajem. Fanoušci s ním zavzpomínali na staré časy, protože se skupinou vystoupil s dvojicí písniček v angličtině. Zbylé věci byly v češtině, kterou upřednostnili především vzhledem k organizačním změnám, jaké nastaly v kapele.

Obě kapely vsadily na netradiční příchod. Circus Brothers přišli ze zadní části sálu a prodírali se s nástroji publikem. Fastfoodi dorazili schovaní za maskami opic, které s prvními tóny odhodili. Kapely si střihly i společný song o brdských lesech a bylo vidět, jak spojení balkánské dechovky se ska a reggae funguje. Jako host se objevil zpěvák skupiny Smola a hrušky Spoko, který okořenil Bezbrannou, stejně jako i při nahrávání alba. Krom novinek došlo i na starší hity v češtině Sousedi, Montpellier či Raketu. Nová deska Struny byla přehřána komplet celá a byly vidět pozitivní reakce nad tímto původním krokem do neznáma. Čeština funguje, lidi si nové písně prozpěvují, kapele to šlape a je pozitivněji nabita, co víc si přát.

text: Hana Bukáčková, foto: Tomáš Klíma

Témata: Fast Food Orchestra, Circus Brothers, Lucerna Music Bar

Fast Food Orchestra a Circus Brothers roztančili před Vánoci Lucerna Music Bar Fast Food Orchestra a Circus Brothers roztančili před Vánoci Lucerna Music Bar

Zobrazit fotogalerii (32)

zavřít