AUDIO: Rolling Stones zvou do města duchů. Novou skladbu vydali po osmi letech

Vydáno 23.04.2020 | autor: Ondřej Horák

The Rolling Stones znenadání vystřelili zbrusu nový track. Living In A Ghost Town je první novou písní, jíž veterání rokenrolu vydali od roku 2012.

AUDIO: Rolling Stones zvou do města duchů. Novou skladbu vydali po osmi letech FOTO: Radim Hromádko

„Jsem duch žijící v městě duchů,“ otevírá Mick Jagger novinku. „Život byl krásný, nyní žijeme pod zámkem,“ pokračuje zpěvák, načež temnou sloku prosvítí nával energie.

Rolling Stones, Billie Eilish, Paul McCartney, Killers a další vybrali téměř 130 milionů dolarů. Přinášíme přehled charitativního koncertu

„Před nějakou dobou byli Stones ve studiu, abychom nahráli nějaký nový materiál. A když to přišlo, vzpomněli jsme si na jednu skladbu, která by skvěle rezonovala v časech, jež právě prožíváme. Pracovali jsme na ní v izolaci a tady je. Jmenuje se Living in A Ghost Town a já dofuám, že se vám bude líbit,“ uvedl skladbu Mick Jagger. 

Keith Richards dodal, že píseň rozpracovali před více než rokem v Los Angeles při práci na novém albu, jež postupně dávají stále dohromady. „A když tohle kolem nás ho*no naletělo do větráku, s Mickem jsme se dohodli, že tahle věc by si zasloužila dotáhnout,“ upřesnil nestárnoucí kytarista.

Jde o první novou skladbu, jíž The Rolling Stones vydali od roku 2012, kdy vyšel výběr hitů GRRR! obsahující bonusové novinky Doom and Gloom a One More Shot.

oh

Témata: Rolling Stones

0,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít