BIZÁR TÝDNE: "Andreji máš na rukou krev mrtvých," rapuje zastupitel za SPD. Uši krvácí a oči pláčou

Vydáno 29.04.2020 | autor: Ondřej Horák

Robert Vašíček je zastupitelem Prahy 11 za SPD Tomia Okamury. Označuje se za hrdého vlastence, pejskaře a tátu, jeho nové video je ale jen dalším z řady důkazů, že díky populismu se mohou do vysokých funkcí dostat i absolutně nekompetentní idioti.

BIZÁR TÝDNE: FOTO: YouTube

„Ty seš táta jako já, ne jednou, ne dvakrát / Andrej Babiš mladší, Vivien Babišová, Frederik Babiš / Toho hnusnýho pocitu ze zrady lidí se nezbaví,“ snaží se Robert Vašíček „rapovat“ a zřejmě také vyvolat soucit v duši premiéra Andreje Babiše.

BIZÁR TÝDNE: Kdo nazpíval nejhorší coververzi Nirvany? Zpěvák Puddle Of Mudd

Právě svého syna Andreje Babiše mladšího měl přitom premiér uklidit na Krym, aby nemohl vypovídat v kauze Čapí hnízdo. Alespoň to tvrdí Andrej Babiš mladší, po němž se od té doby slehla zem.  

Podle extrovertního politika, který za SPD kandidoval do Evropského parlamentu například videem, v němž držel neznámé ženě pistoli u hlavy, hrozí po otevření maturit nebezpečí dalšího rozšíření nákazy nového koronaviru. Videem se tak snaží propagovat petici za úřední maturity.

Vašíček natočil celé video při jízdě autem, podle všeho na dálnici. Místo aby se věnoval řízení a sledování provozu, čte svůj bryskní text z papíru za volantem. Při pohledu na jeho YouTube kanál je ale Vašíček mužem mnoha dovedností.

„Nehledejme lék na koronavirus ale otočme tento problém a řešme příčinu selhání plic, což je zánět plic a na toto by mohla být účinná látka z máty peprné,“ oznamuje Vašíček v dalším ze svých videí, že našel lék na současnou pandemii. Je to máta. Kromě brilantního politika a rappera se v něm probudil také zatím přehlížený talent biologa a lékaře.

Ano, i takové kapacity mohou sedět v městském zastupitelstvu a sosat solidní plat z peněz daňových poplatníků. Stačí jen dostatečně nahlas blábolit o diktátu z Bruselu, nepřizpůsobivých a imigrantech.

text: Ondřej Horák

0,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít