TOP 5 videoklipů týdne (55.)

Vydáno 06.10.2015 | autor: redakce

Také v říjnu se rodí zajímavé klipy. Janet Jackson dokazuje, že i na stará kolena má šmrnc, slovenští Korben Dallas zase spojili síly s Anetou Langerovou. Domácí tvorbu reprezentuje ještě David Koller, tu zahraniční Imagine Dragons a Run The Jewels.

TOP 5 videoklipů týdne (55.) TOP 5 videoklipů týdne (55.)

JANET JACKSON A TANEC? SAMOZŘEJMOST!

Janet Jackson a tanec jsou jasná synonyma. Krásně to zpěvačka ukazuje v klipu k novému songu, do něhož si přizvala americkou rapperku Missy Elliott. Song Burnitup! pochází z nedávno vydané a velmi očekávané desky Unbreakable, jejíž recenzi pro vás chystáme.

Někdejší sexbomba se věkem pomalu, ale jistě blíží k padesátce, kterou oslaví už příští rok. Věk ale rozhodně nepatří mezi faktory, jež by jí nějakým způsobem stály v cestě.

KORBEN DALLAS POZVALI DO SINGLU ANETU LANGEROVOU

Slovenská kapela Korben Dallas vydá s pomocí symfonického orchestru novou desku, na níž se nových aranží dočkají starší skladby. Dojde ale i na nějaké novinky - jednu z nich svým zpěvem zpestřila Aneta Langerová.

Aneta se s kapelou sešla už na červencovém festivalu Pohoda. Tam vznikly i některé záběry pro klip, který doprovází píseň Sen. "Anetu vnímáme už dlouho, patří mezi nejtalentovanější české zpěvačky a velmi nás zaujala její poslední deska Na Radosti," chválí Anetu Korben Dallas.

NOČNÍ RECIDIVA S DAVIDEM KOLLEREM

V novém klipu z dílny Davida Kollera si trošku zašpásujeme. Sledujeme noční barovou pouť jednoho muže, který touží po malém povyražení. Alkohol, drogy a pořádně potemnělá atmosféra tvoří dokonalou kombinaci pro vizuál ke skladbě Recidiva.

Davida Kollera momentálně čeká nabité turné k poslednímu albu ČeskoLOVEnsko. Tematicky se bude držet názvu desky, neboť navštíví oba státy. Doprovodí ho výteční muzikanti jako například Michal Pelant nebo Adam Koller. První koncert proběhne 26. října v Nitře.

VZPOMÍNKY IMAGINE DRAGONS NA DĚTSTVÍ

Imagine Dragons servírují nostalgii a vzpomínky na nevinnost a naivitu dětství. Jako stěžejní materiál pro nový klip posloužil rodinný videoarchiv zpěváka Dana Reynoldse. Ten je navíc konfrontován s jeho přítomností. Líbí se vám více malý a roztomilý, či dospělý s mužným vousem?

Imagine Dragons letos připravili novou nahrávku Smoke + Mirrors. S tou zanedlouho přijedou i do České republiky. V rámci jejich turné navštíví 16. ledna 2016 pražskou O2 Arenu. Lístky jsou stále k dispozici.

RUN THE JEWELS VYPUSTILI ZMUTOVANÉ KOČKY

Město New York je v nebezpečí! Útok zmutovaných gigantických koček nečekal snad nikdo. Ty bez slitování ničí budovy, převrací auto a nemilosrdně vraždí civilisty. Přesně taková šílenost doprovází zremixovanou skladbu Oh My Darling od rapové dvojice Run The Jewels.

Americké duo mělo letos vystoupit na Hip Hop Kempu. Jejich vystoupení však bohužel bylo zrušeno. Loňská deska Run the Jewels 2 tak českému publiku nakonec představena nebyla.

text: David Stoklas

0,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít