VIDEO: Adam Mišík a Celeste Buckingham lákají duetem do kina na film Bajkeři

Vydáno 10.08.2017 | autor: redakce

Po duetu Adama a Vladimíra Mišíkových Variace na renesanční téma představuje komedie Bajkeři režiséra Martina Knoppa další hudební pozvánku. Singl One Life v podání Adama Mišíka a Celeste Buckingham si můžete pustit i s videoklipem. 

VIDEO: Adam Mišík a Celeste Buckingham lákají duetem do kina na film Bajkeři VIDEO: Adam Mišík a Celeste Buckingham lákají duetem do kina na film Bajkeři

Autorem písničky je Adam Mišík spolu se Celeste Buckingham a Janem P. Muchowem, který stojí rovněž za produkcí singlu a samotnou hudbou k filmu Bajkeři. "Když jsem začal psát One Life, měl jsem vizi letního melancholického songu, a to se mi díky Celeste a Honzovi povedlo. Mám z toho velkou radost, Cel je skvělá zpěvačka a něco nazpívat jsem s ní chtěl už dlouho," říká Adam.

VIDEO: Adam Mišík natočil duet se svým otcem Vladimírem. Variace na renesanční téma má novou verzi

Bajkeři slibují být rozvernou letní komedií. Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. To se však může rychle změnit. Adam Mišík i Celeste Buckingham si ve filmu také zahrají. 

V kinech si s komedií Bajkeři budete moci prodloužit léto od 19. října, kdy film do kin uvede distribuční společnost Falcon.

Témata: Adam Mišík, Celeste Buckingham, Bajkeři

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít