VIDEO: Anastacia v přestrojení soutěžila ve švédské Superstar. Zpívala svůj vlastní hit, porota ji nepoznala a vyřadila

Vydáno 24.08.2017 | autor: redakce

Ke kuriózní situaci došlo v aktuálním ročníku švédské verze soutěže Superstar, vysílané pod názvem Idol. Na casting totiž přišla skutečná Anastacia. Vystupovala však v přestrojení a porota ji nepoznala, ani když zazpívala svůj vlastní hit I'm Outta Love. Do dalšího kola nepostoupila. 

VIDEO: Anastacia v přestrojení soutěžila ve švédské Superstar. Zpívala svůj vlastní hit, porota ji nepoznala a vyřadila VIDEO: Anastacia v přestrojení soutěžila ve švédské Superstar. Zpívala svůj vlastní hit, porota ji nepoznala a vyřadila

K účasti v soutěži přemluvil Anastaciu švédský producent Anders Bagge, který je zároveň jedním z porotců. Jako jediný ze čtveřice soudců tedy znal její pravou identitu.

VIDEO: Anastacia chystá evoluci. Singlem ze zářijového alba se pokouší o návrat na výsluní

Od ostatních si zpěvačka, která zazpívala švédskou písničku a pak i svůj vlastní megahit I'm Outta Love, vyslechla zajímavá hodnocení. Například, že je příliš nervózní, do soutěže přišla příliš pozdě nebo že zkrátka není dost dobrá. Jedno ale porota uznala: její hlas zní opravdu skoro jako ten Anastaciin. 

Později se s porotou Anastacia celému malému podvodu zasmála. Virální video jí může posloužit i jako promo její nové desky. Ta vyjde pod názvem Evolution už 15. září. První singl Caught In The Middle je již pár týdnů známý, v hitparádách ale zatím příliš nezabodoval. 

Témata: Anastacia, Idol, Evolution

0,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít