VIDEO: Australské seniorky parodují Beyoncé. Chtějí tak zachránit svůj bowlingový klub

Vydáno 03.08.2017 | autor: redakce

Australský Chadstone Bowls Club je v problémech, městská rada Stonningtonu totiž na jeho místě chce postavit multifunkční sportovní halu. To se ale nelíbí místním penzistkám, a tak vyrazily do boje - písničkou. 

VIDEO: Australské seniorky parodují Beyoncé. Chtějí tak zachránit svůj bowlingový klub VIDEO: Australské seniorky parodují Beyoncé. Chtějí tak zachránit svůj bowlingový klub

Tři nejstarší členky bowlingového spolku jsou hvězdami videoklipu, který se rychle stal hitem internetu. Dvě dámy ve věku 82 let a jedna o deset let mladší v něm parodují Beyoncé a její píseň Single Ladies. Do skladby si ovšem dosadily vlastní text, a tak zpívají o tom, jak je bowling jejich život a jak o něj nechtějí přijít. 

Novou kolekci Beyoncé šijí srílanské dělnice v bídných podmínkách za sto korun na den

Klub vznikl už v roce 1958 a v současnosti má přes 600 členů. "Pro některé členy je to víc než jen bowlingový klub, je to jejich spojení s jejich komunitou," říká Terry Foster, jedna ze tří hlavních protagonistek klipu All The Bowling Ladies. Ten už na Facebooku získal přes milion zhlédnutí. 

Další zasedání městské rady je na programu 7. srpna. Členové Chadstone Bowls Clubu teď napjatě čekají, zda jejich originální výzva radním na jejich rozhodnutí něco změní.

Témata: Beyoncé, Single Ladies, Chadstone Bowls Club

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít