VIDEO: Bon Jovi vydají první řadovku bez Richieho Sambory. Lákají na ni rádiovým čajíčkem

Vydáno 14.08.2016 | autor: redakce

Kapele Bon Jovi na posledních deskách fanoušci často vyčítali odklon od rockového zvuku a stále silnější inklinaci k plochému mainstreamu. Podle pilotního singlu albové novinky This House Is Not For Sale, kterým je píseň se stejným názvem, budou v tomto trendu pokračovat. 

VIDEO: Bon Jovi vydají první řadovku bez Richieho Sambory. Lákají na ni rádiovým čajíčkem Bon Jovi při poslední zastávce v Praze v roce 2013. Foto: Veronika Matějková

Richie Sambora, který byl třicet let hlavním kytaristou formace, opustil sestavu v roce 2013. Loni vydali Bon Jovi takzvanou "fanouškovskou desku" Burning Bridges, na které posbírali nevydané písně, klasická řadovka však přichází až nyní. Pod názvem This House Is Not For Sale vyjde 21. října.  Stejnojmenná píseň ale není příliš zdařilým lákadlem. 

RECENZE: Bon Jovi chtěli potěšit fanoušky a udělali z nouze ctnost

vložte odkaz, text nemažte

Bon Jovi v novince schází energie i nápady, ze zvuku skladby je až příliš cítit snaha držet se při zdi a neurazit dnešního rádiového posluchače. Také klip trochu působí dojmem "hlavně, ať k tomu jsou nějaké obrázky, aby to mohlo jít do televize". Jako by už skupina na svůj další vývoj rezignovala. Jestli překvapí aspoň na celé desce, se dozvíme za dva měsíce. 

jm

Témata: Bon Jovi, Jon Bon Jovi, Richie Sambora, This House Is Not For Sale, rock

2,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít