VIDEO: Disclosure a vraždící Lorde přitahují pozornost jako magnety

Vydáno 04.10.2015 | autor: redakce

Britské bratrské duo Disclosure se v novém singlu ze své čerstvé desky Caracal spojilo s novozélandskou zpěvačkou Lorde. A dobře udělalo! Podívejte se, jak si jejich taneční rytmy sedly s indie popovou melancholií v songu Magnets.

VIDEO: Disclosure a vraždící Lorde přitahují pozornost jako magnety Disclosure a vraždící Lorde přitahují pozornost jako magnety

Atmosféricky se jedná určitě o jeden z nejzajímavějších singlů Disclosure. Napětí v něm roste každou vteřinou a jedná se přesně o ten typ písně, která není vlezlá a prvoplánová, ale přesto jí nechybí pořádná dávka hitovosti! Temnotu doprovodného nočního snímku podtrhuje projev zpívající Lorde, která v něm tentokrát straší nejen svými už tradičními "epileptickými" pohyby, ale i zjevem. A na konci se z ní vyklube vražedkyně.

Novozélandská (stále ještě) teenagerka tak dává znovu světu vědět o svém talentu, který už prokázala na debutové desce Pure Heroine z roku 2013. Z té vzešel i hit Royals oceněný porotou Grammy. Druhou studiovku pomalu chystá. To Disclosure ji vydali před pár dny, na albu Caracal jim pomáhají také The Weeknd, Gregory Porter, Miguel nebo Sam Smith. Příští rok je znovu uvidíme i v Praze, dorazí k nám 14. února.

text: Josef Martínek

4,50

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít