VIDEO: Justin Timberlake zatoužil po jednoduchém letním hitu

Vydáno 06.05.2016 | autor: Josef Martínek

Jméno Justin Timberlake si popoví fanoušci v poslední dekádě spojují hlavně se sofistikovanými a produkčně mimořádně propracovanými songy, jakými se prezentoval třeba na svém dvoudílném projektu The 20/20 Experience z roku 2013. Nyní ale zřejmě zatoužil po letním hitu, píseň Can't Stop The Feeling k chystanému animovanému filmu je totiž velmi nekomplikovaná. 

VIDEO: Justin Timberlake zatoužil po jednoduchém letním hitu Justin Timberlake vyprodal v roce 2014 pražskou O2 arenu. Foto: Matěj Třasák

Novinka propaguje snímek Trolls, který vtrhne do kin v listopadu a Justin Timberlake v něm namluví jednu z animovaných postaviček. Mělo by se jednat o hudebně komediální žánr, takže Timberlake tu spojí své obě hlavní profese - herectví i muziku. 

LIVE: Klanící se Justin Timberlake postrádá už jen žezlo s korunou

Píseň Can't Stop The Feeling produkovali osvědčení popoví hitmakeři Shellback a Max Martin, což je možná důvod, proč je tentokrát o dost přímočařejší, než je u JT-ho zvykem. Nenáročná písnička nejspíš bude díky své lehkosti a nekonfliktnosti v následujících měsících vyhrávat ze všech koutů světa a dost možná bude právě ona hitem letošního léta. A to i přesto, že se v rámci Timberlakeovy kariéry jedná o jeden z tuctovějších kousků. 

vložte odkaz, text nemažte

2,50

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít