VIDEO: Nadějná čtveřice Easy Steps nahrála zdařilý klip Nekonečná z čerstvě vydaného EP Zvukoprázdno

Vydáno 03.03.2017 | autor: Nicola Bernard

Ostravská čtyřčlenná kapela Easy Steps hrající progresivní pop rock vypustila do světa své nové EP nesoucí název Zvukoprázdno. Křest videoklipu Nekonečná ze zmiňovaného EP proběhne 7. dubna v ostravském Cooltouru, kde kapela svůj počin řádně oslaví!

VIDEO: Nadějná čtveřice Easy Steps nahrála zdařilý klip Nekonečná z čerstvě vydaného EP Zvukoprázdno Nadějná čtveřice Easy Steps nahrála zdařilý klip Nekonečná z čerstvě vydaného EP Zvukoprázdno

Tato čtveřice mladých sympaťáků jej nahrála v hudebním studiu Taurus Records. Hudební produkce se ujal Evžen Hofmann, kytarista skupiny Kryštof. O mastering se postaral Filip Mošner, zvukař skupiny Slza. Co se samotného videoklipu týče, je natočen v Kabinetě Múz. Ve videoklipu hostují mimo jiné i tanečnice z Decadence Studia, které se při natáčení pořádně rozparádily.

TOP 13 domácích objevů roku 2016: Maella, Mikolas Josef, dné, David Stypka, Role a další talenty

"Song Nekonečná je pochopitelný hned několika směry. My jsme nechtěli žádného posluchače ochudit, a tak jsme se to pokusili metaforicky spojit vše dohromady," prozrazuje bubeník kapely, Vašek Vidlička.

Text: Nicola Bernard, foto: archiv kapely

Témata: Easy Steps, Evžen Hofmann, Kryštof, studio Taurus

3,50

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít