VIDEO: Totální nasazení paroduje televizní šlágry. Chystá se i nové album

Vydáno 24.01.2017 | autor: redakce

Slánská skupina Totální nasazení zahájí koncem ledna svojí skoro až neuvěřitelnou 27. koncertní sezónu. Punk-rockové trio Sváťa, Karloss a Franky se chystá i letos hojně koncertovat a plány jsou veliké - kromě fůry hraní a několika klipů prý snad i natáčení dalšího studiového alba.

VIDEO: Totální nasazení paroduje televizní šlágry. Chystá se i nové album Totální nasazení paroduje Šlágr TV

Ani koncem minulého roku však Totáči nezaháleli a pro svojí početnou fanouškovskou základnu připravili své historicky druhé DVD. Stejně jako u toho předešlého se jedná o výroční koncert, tentokrát to byla oslava pětadvaceti let. DVD nese název Live Rock Café 2015, natáčelo ho filmové studio Jana Hrubeše, kameramana České televize, zvuk zaznamenal Zdeněk Šikýř ze studia Hostivař, a skupina ho propaguje live klipem své největší hitovky, písně Černobílý svět.

Totální nasazení: Jsme exoti bavící publikum

Jako dárek pro fanoušky na samotný závěr loňského roku pak Totální nasazení přichystalo další ze svých bláznivých klipů. Píseň Balkánská sice není žádnou novinkou a už pár let patří k tomu hlavnímu z repertoáru, ale to kapela naprosto neřeší. "Před několika lety jsme prohlásili, že budeme dělat vždy maximum klipů na maximum písní z každého CD a tohoto předsevzetí se stále snažíme držet, takže se prostě občas vracíme k songům, na které jsme tehdy klip natočit nestihli," uvedl bubeník Franky důvod, proč se skupina se svými klipy stále vrací ke starším písním.

vložte odkaz, text nemažte

"Točit klipy nás hrozně baví. Vždy jsme chtěli mít některý z nich také coby pořádný šlágr a tak jsme se nechali inspirovat stejnojmennou hudební televizí a legrácku Balkánská pojali prostě takto," dodává autor námětu i scénáře, baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb.Jak se Totálnímu nasazení povedla "šlágrovská" legrácka Balkánská i jak vypadá ochutnávka z DVD, můžete posoudit sami.

Témata: Totální nasazení, šlágr, klipy, Live Rock Café

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít