Hudební ceny Žebřík: hlasování v anketě


Vítězové již 27. ročníku tradiční hudební ankety Žebřík budou vyhlášeni na finálovém večeru v Plzni 8. března 2019. Hlasování v 1. kole probíhá od 1. do 31. ledna, vzejde z něj pět nominovaných v každé z deseti kategorií. Druhé kolo, které poběží od 1. do 28. února, určí pořadí na 1., 2. a 3. místě, a tedy držitele cen.


Zahraniční částVaše údaje

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Odesláním hlasovacího formuláře souhlasíte
se všeobecnými podmínkami ankety Žebřík.


Hudební ceny Žebřík: slavnostní vyhlášení

 


Vítězové již 27. ročníku tradiční ankety Žebřík budou vyhlášeni na finálovém večeru 8. března 2019 v DEPO2015 v Plzni. Hlasování v prvním kole probíhá od 1. do 31. ledna a vzejde z něj pět nominovaných v každé z deseti kategorií. Druhé kolo, které poběží od 1. do 28. února, určí pořadí na prvních třech místech, tedy držitele cen.

Na slavnostním vyhlášení se koncertně představí úřadující vítězové Žebříku: Tomáš Klus, Mydy Rabycad a také Divokej Bill. Pro tuhle kapelu to bude historicky první koncert na Žebříku a jediné vystoupení v regionu! Jedinou západočeskou show absolvuje v rámci Žebříku rovněž Gaia Mesiah. A těšit se můžete i na exkluzivní koncertní set legendárního Vladimíra Mišíka.

 

Předprodej vánočních balíčků pro dva:
www.plzenskavstupenka.cz
www.ticketmaster.cz
www.ticketstream.cz
goout.net/cs/listky
www.ticketlive.cz

 

Předprodej vánočních VIP packů:
www.plzenskavstupenka.cz
www.ticketmaster.cz
www.ticketstream.cz
goout.net/cs/listky
www.ticketlive.cz

 

Facebook: www.facebook.com/anketazebrik
FB událost: www.facebook.com/events

 

 

 

 

 

zavřít