TATA BOJS VYSTOUPÍ S ČLENEM KRAFTWERK

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

TATA BOJS se nikdy svým obdivem ke kultovním KRAFTWERK netajili a 7. dubna v Roxy si splní velký sen. Na pódiu se objeví spolu s dlouholetým členem legendárních elektroniků Karlem Bartosem.
Na čtvrtek sedmého dubna se premiérově do Roxy chystá velké překvapení. Od šesté hodiny večerní zde se svým sólovým projektem vystoupí Karl Bartos, který byl po 25 let členem přeslavných Kraftwerk (projekt opustil v roce 2000). Bartos vydal v předminulém roce svojí debutovou, kritikami ceněnou desku „Communication“ a živý koncert jeho projektu v pražské Roxy bude jistě jednou z nejlepších hudebních akcí dubna. Po Karlu Bartosovi nastoupí na pódium domácí Tata Bojs, jež není třeba sáhodlouze představovat. Z řady domácích projektů originálně vybočující ansámbl v minulém roce vydal svojí zatím poslední desku pojmenovanou Nanoalbum, kterou následovalo audio-vizuálně propracované turné. V Roxy jsme měli možnost TB slyšet naposledy na sklonku roku 2003.

www.tatabojs.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím