RICHARD MÜLLER OHLAŠUJE ALBUM 44

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

První písní, kterou RICHARD MÜLLER představil ze svého chystaného alba 44 a zároveň i prvním singlem pro tuzemská a slovenská rádia, je duet s dcerou Emou Už to tak vyzerá.
Nové CD pocitově navazuje na desku 33, už možná jen tím, že po deseti letech Müller obnovil spolupráci s Henrichem Leškem, který se na albu podílí jako producent.

Stejně jako v případě předchozí desky Monogamný vzťah proběhlo nahrávání v New Yorku a s renomovanými hudebníky jakými jsou Omar Hakim (bicí), Hiram Bullock (kytary, ten kromě Stinga či Erika Claptona spolupracoval i s Monkey Business) nebo Will Lee (baskytara).

Ostatně s těmito pány muzikanty by měl Richard Müller odehrát i prosincový koncert (9.12.) v pražské T-Mobile Aréně. Album 44, které obsahuje 14 písní – výpovědí, vychází 6. září.

Müllera jste mohli o letních víkendech zažít na festivalovém turné České hrady.cz. Jeho poslední zastávkou je tento pátek 5.8. vystoupení pod hradem Švihov u Klatov. Slyšet ho můžete i z aktuálního CD Open Air, které je přílohou REPORTU 7-8/05, kam zpěvák zařadil skladbu Dočista.www.muller.sk
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím