BĚH, KTERÝ BY VÁM NEMĚL UTÉCT

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Na běžecký svátek podzimu, sobotní závod BAWAG Bank Grand Prix, je zatím přihlášeno přes 2500 borců z více než 25 zemí, což je o třetinu více než loni. Důležitou novinkou je, že na kterýkoli běh se může přihlásit kdokoli, tedy i neprofesionálové. Včetně hudebních fanoušků!

BĚH, KTERÝ BY VÁM NEMĚL UTÉCT BĚH, KTERÝ BY VÁM NEMĚL UTÉCT

Nejvíce běžců bude z České republiky a Velké Británie, na startu však nebudou chybět zástupci Slovenska, Spojených států amerických, Maďarska, Německa, Francie a dalších zemí. Registrace všech zájemců bez rozdílu rasy, původu, světonázoru a tréninkových dávek probíhá do středy 6.září prostřednictvích webu www.pim.cz a v Maratónském Expu v Praze na Můstku dokonce až do sobotního večera.Startovné na závody činí 300 korun, nicméně běžci obdrží produkty a služby v mnohem vyšší hodnotě. Kromě startovního číslo najdou ve svých startovních batůžcích oficiální maratónské tričko, čip, Maratónský magazín a slevové kupóny od partnerů PIM. Startovné umožňuje absolvovat i masáže před a po závodě, chybět nebudou občerstvovací stanice, automaticky získáváte pamětní medaili, individuální e-mail s informacemi o výkonu, SMS s výsledným časem, MHD zdarma v den závodu od 8:00 do 18:00, slevy na vstupném do vybraných pražských objektů a mnoho dalších výhod.Součástí Grand Prix je jak Adidas Běh pro ženy na 5 km, který odstartuje přední česká atletka Ludmila Formanová, tak Metro Běh pro muže na 10 km, který v pravé poledne odstartuje na Staroměstském náměstí primátor Hlavního města Prahy, pan MUDr. Pavel Bém (který se nakonec rozhodl, že půjde příkladem a celý závod následně i odběhne!). Novinkou je Mistrovství velvyslanectví, tedy družstev, sestavených z jednotlivých zahraničních velvyslanectví a Ministerstva zahraničních věcí, které změří síly v závodu na 10 km. K dnešnímu dni je přihlášeno deset zahraničních ambasád! Jsou to Spojené státy americké, Rusko, Čína, Německo, Japonsko, Holandsko, Finsko, Dánsko, Indie a Lotyšsko.
Napětí z opravdových závodů odlehčí zábavně pojatý Hilton Barmanský běh. Start je v sobotu  9.9. v 11:15 na Staroměstském náměstí před pódiem, kde bude současně probíhat bohatý kulturní program.
Více informací najdete na stránkách www.PIM.cz.


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím