BUTY POSÍLAJÍ PUSINKU NA PRDEL

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Podívejte se na klip BUTY s neodolatelným názvem "Pusinka na prdel". Vznikl ve spolupráci se studenty filmové školy v Písku a jedná se o "perfektní příběh o prázdném životě pracujícího, kterému se nečekaně splní jeho skryté přání."

BUTY POSÍLAJÍ PUSINKU NA PRDEL BUTY POSÍLAJÍ PUSINKU NA PRDEL

Richard Kroczek ke klipům z nové desky Votom uvádí:

Během letošních prázdnin jsme se často setkávali se studenty filmových škol z Písku a Zlína, které naše nové CD VOTOM oslovilo a naše vzájemné představy do sebe začaly hezky zapadat. Dohodli jsme se na tom že nám pod záštitou škol vyrobí min. tři klipy. Kluci a holky (mladí tvůrci) mají skvělé nápady a nám celé kapele se hodně líbí.

Začátkem září jsme celá kapela i s početným štábem studentů z Písku a filmovou technikou odcestovali na pět dní do Chorvatska, do překrásného starobylého města Rovinj, kde jsme natáčeli obrázky k písni KOČKA. V klipu hraje Iveta Blanarovičová a její i náš přítel Marek Pilo (m.j. vynikající hudebník, cimbál a kontrabas na CD Normale) naše děti, tchán a také trošku kapela. Točilo se na moři i na souši. Máme z toho všichni hezký zážitek, který se jak všichni doufáme přenese i do klipu.Klip BUTY - Kočka

Unavený rybář se nad ránem vrací stejnou ulicí z práce jako každý den. Ranní slunce zase hodně pálí Potkává se stejnými lidmi jako každý den... přinese mu štěstí hedvábný šátek?

Skladbu Kočka si můžete poslechnout i na CD kompilaci Soundczech 12, která vyšla s Reportem 9/06.

Klip BUTY - Pusinka na prdel
Perfektní příběh o prázdném životě pracujícího, kterému se nečekaně splní jeho skryté přání. Je to prdel...

Režie: Dominik Miškovský
Kamera: Domink Miškovský
Produkce: Bistro Films – Petra Ondřejková, Kamila Švelchová
Střih: Láda Barák
Architekt: Pavel Rample
Hrají:
Chlapík: Dušan Palenčár
Dívka: Jana Balážová

Na klip Pusinka... se můžete podívat ZDE.
Je vážně povedený. Není divu, že se třesete nedočkavostí...

www.buty.cz

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím