ZEMŘEL PRODUCENT DURAN DURAN

Vydáno 22.01.2007 | autor: redakce

V pondělí 15. ledna zemřel bývalý producent skupiny Duran Duran COLIN THURSTON, který spolupracoval také s Davidem Bowiem. Thurstonovu smrt na oficiálních stránkách skupiny oznámila John Taylor.
Kromě prvních dvou alb Duran Duran, za které byl plně zodpovědný, se podílel i na jejich deskách z let 1993 a 1999 - ORDINARY WORLD a STRANGE BEHAVIOUR. Příčina smrti a věk slavného producenta nejsou známy: „Bez Colinse bychom nikdy nebyli takovou kapelou, jakou jsme. Nikdy bychom nenatočili naše první dvě desky. Líbilo se nám, co udělal s Bowiem a Iggym v Berlíně. V posledních letech jsme se často bavili o společném návratu do studia, ale asi to nemělo být.


Měli jsme velikou radost, když se přišel podívat na náš koncert v roce 2004. Jeho odchod nás nijak nepřekvapil, byl už dlouho nemocný, velice nás to ale roztesknilo. Budeme si ho pamatovat jako důležitého hudebního stylistu, který byl jedním z hlavních spouštěčů typického zvuku ´osmdesátek´, a velmi milého člověka. Budeš nám scházet Coline a děkujeme ti za to, co si pro nás udělal.”
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím