Osmý ročník Hajdulafestu se blíží

Vydáno 11.04.2007 | autor: redakce

Letošní ročník Hajdulafestu je věnován Fondu ohrožených dětí a projektu Klokánek. Neměnným datem tohoto multikulturního festivalu je vždy poslední dubnový den.
Pro mnohé se tradičním místem setkání na den oslav pálení čarodějnic stala Hostivařská přehrada. U této pražské vodní nádrže se letos 30. dubna uskuteční již osmý ročník především hudebního festivalu Hajdulafest. Hajdulafest se tento rok vyprofiloval také jako akce s charitativním účelem, vzhledem k tomu, že se rozhodl podpořit Fond ohrožených dětí, konkrétně jeho projekt Klokánek. Děti z těchto zařízení budou mít na Hajdulafest vstup zdarma a na příslušné konto také poputuje 10 Kč z každé z prodané vstupenky.Vedle programu pro děti po poledni ožije i hlavní stage, na které se představí začínající i renomované kapely. Pro tento rok přijali předběžné pozvání Flaming cocks (turbo rock’n‘roll), Apple juice (punk rock) Sto zvířat (ska), Načeva, Pavlíček a DJ Five a další.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím