Našlápnutý support Kosheen!

Vydáno 20.04.2007 | autor: redakce

Britská taneční kapela Kosheen, která vystoupí tuto neděli a pondělí na dvojkoncertě v pražské Roxy, si s sebou jako support přiveze kapelu The Vincent Black Shadow. Kdo jsou tito Kanaďani?
Seskupení The Vincent Black Shadow má dostatek elánu, aby probudilo ze spánku vyznavače retra a vlilo jim do žil novou krev. Kapela zdeformovala a pokroutila dobový kabaretní styl 40. let a vytvořila moderní hybrid. Jejich líbivé riffy, ohulené kytary, hypnotizující rytmy, klasický klavír a nevyzpytatelné texty berou posluchače na znepokojivý výlet do světa, který touží navštívit znovu. Tenhle kvintet z kanadského Vancouveru sestává z Cassandry Ford (zpěv), bratrů Kirkhamových – Robbieho (kytara, zpěv), Chrise (basa, zpěv) a Anthonyho (bicí) - a Mary Anchet (klávesy).TVBS podepsali smlouvu s Bodog Music v roce 2006 a obratem natočili desku pod názvem Fears in the Water, která je výrazně svá a nesmlouvavá.
Nedělní koncert je již několik týdnů beznadějně vyprodán, na pondělní zbývá ještě posledních pár vstupenek, které je možno zakoupit v předprodejích Ticketportal, Ticketstream a Ticketpro.

www.kosheen.com
www.myspace.com/tvbs
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím