Sluneční město už zná line-up

Vydáno 23.04.2007 | autor: redakce

Rockový open-air festival Sluneční město, který proběhne 19. května na pražské Zbraslavi, už má jasný program. Zahajují Strašidelný elektrik band a tečkou akce budou The Plastic People of the Universe.
Letošním festivalem jsme chtěli tak trochu navázat na úspěch prvních dvou ročníků,“ říká marketingová ředitelka Bohemia REAL INVEST Dita Hebelková. „Tomu odpovídá i letošní výběr interpretů. Jelikož chceme dát prostor také novým kapelám, oslovili jsme loňského vítěze soutěže Naděje Beatu, kapelu Strašidelný Elektrik Band,“ doplňuje. Dějištěm letošního ročníku festivalu bude hřiště za ZŠ Nad Parkem nedaleko bytového komplexu Sluneční město.První dva ročníky festivalu Sluneční město se konaly v letech 2005 – 2006 přímo v lokalitě Sluneční město. Na pódiu se vystřídaly skupiny Blue Effect, Garáž, -123 minut, Daen and the G Company, Gaia Mesiah, Vítkovo kvarteto, The Plastic People of the Universe a rockové legendy Vladimír Mišík, Radim Hladík a Jan Hrubý.

www.slunecnimesto.cz.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím