Against Me! zapunkují v Lucerně

Vydáno 09.08.2007 | autor: redakce

Po dvou letech zavítá do Česka americká kapela Against Me!, a to 16. října do Lucerna Music Baru. Představí tak svoje nové album New Wave.
Snad díky své hudební nezařaditelnosti si vysloužily zajímavou charakteristiku, kdy jsou označováni za kapelu, která své vlivy čerpá od Bruce Springsteena, Hot Water Music, The Clash a Crass. Za celou dobu je kapela proslulá svými chytrými údernými texty, ve kterých nechybí nadhled, humor a také upřímná lyrická poetika. Je až k nevíře jak dlouho se AGAINST ME! dokázali bránit nájezdům nejrůznějších lovců objevů z major labelů, kteří viděli v kapele dobrý obchod.Kapela letos neodolala a podepsala smlouvu se Sire Records patřící Warner Music poté, co jim loni vyšel záznam živého vystoupení z Londýna nazvaný "Americans Abroad!!! Against Me!!! Nové album Against Me!, které u Warner Music letos vyšlo, má název „New Wave“ a Against Me! jej představí 16. října v Lucerna Music Baru.


www.againstme.net
www.myspace.com/againstme
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím