Šakalí léta startují podruhé

Vydáno 16.08.2007 | autor: redakce

Energií nabité představení s živou kapelou na jevišti, to je činoherní muzikál Šakalí léta, který bude mít II. premiéru v Divadle ABC 15. září.

Šakalí léta startují podruhé Šakalí léta startují podruhé

Blíží se září a s ním končí i divadelní prázdniny. Hlediště divadel ABC a Rokoko se od září znovu zaplní a MDP připomenou velký závěrečný úspěch uplynulé sezony - 15. 9. se totiž v Divadle Abc uskuteční II. premiéra muzikálu Šakalí léta, která se při svém prvním uvedení setkala s obrovským úspěchem u diváků. Energií nabité představení s živou kapelou na jevišti přiláká jistě zvučnými jmény jako jsou Květa Fialová, Lubomír Lipský, Stanislav Fišer, Jana Drbohlavová, Veronika Gajerová či Kryštof Hádek.Roli rebela Bejbyho ztvárnil hudebník, herec a moderátor TV Óčko Roman Říčař. Role číšnického učně Edy se skvěle ujal Martin Písařík (Snowboarďáci, Ro©k podvraťáků), v roli Aleny se představila Lucie Pernetová. Na pódiu však vedle nich uvidíte celou řadu dalších mladých hereckých talentů.

www.mestskadivadlaprazska.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím