Balogová a spol. chválí Nea

Vydáno 29.08.2007 | autor: redakce

DJ Neo si na svou desku Heartbreak Club pozval kupu hostů: Ondřeje Brzobohatého, Sámea Issu i Martinu Balogovou. Jak se jim to líbilo?

Balogová a spol. chválí Nea Balogová a spol. chválí Nea

Jak se vám s Neem fungovalo?
Sámer:
Neo je jeden z největších talentů, s kterým jsem se setkal.
Ondřej: Neo je jeden z mála lidí, který v našem kraji produkuje moderní pop s prvky zajimavých harmonií, progresivních beatů a stylových aranží. Navíc jsem jen u mála českých desek slyšel takhle dobrý zvuk. Vzhledem k tomu, že já mám hudební vzdělání a Neo je samouk, dokážeme se vzájemně doplňovat.
Martina: Je to skvělej nadanej DJ a presně mi ušil písničky na míru, což mě velice překvapilo.


Jste spokojeni s výsledkem?
S: Jedním slovem: SUPER!!
O: Neo se zase výrazně posunul dopředu a řadu tracků lze jen těžko rozeznat od nahrávek amerických profesionálních produkcí. Takže nejsem jen spokojen, ale nadšen.
M: Když jsem po prve dostala CD byla jsem ohromena, protože ze mi to moc íbilo, popravdě jsem to nečekala, pustila jsem si to víckrát za sebou a hledala nějaké chybičky, ale žádné jsem nenašla.

krest neova druheho alba

Slyšeli jste celé album? Co na něj říkáte, máte mezi skladbami favority?
S: Album mě baví skoro úplně celý. Najdu si tam spoustu skvělých písní, ať už od Martiny nebo věc s Orionem a Darou.
O: Na celé desce je plno tracků, které mi stále zní v hlavě. Myslím, že obě housem načichlé písně Martiny Balogové jsou opravdu hity jako "prase". Potom píseň Dary Rolins by se mohla podle mě klidně stát hitem další bondovky s Danielem Craigem. Prostě plno písní na tomhle albu aspiruje na úspěšný singly. Jen je třeba doufat, že si týhle sakra dobrý desky všimnou rádia a nezůstanou vůči ní laxní.
M:Samozřejmě jsem si pustila CD celé, je s velice dobře zpracované. Kdo se
mi líbil nejvíc? Ondra Brzobohatý, Sámer Issa a docela překvapila i Dara Rolins.

Vaše plány do budoucna?
S:
New Waves - finále na Jurmale v Rusku a pak chystám novou desku. Samozřejmě že vše ve spolupráci s Neem!
O: Chci především věnovat své kapele Bůhví, se kterou jsme v květnu vydali album Hodina a chystáme se na podzimní turné. Dál budu také vytvářet nějaké další hudby do divadel, které mám naplánovány na konec léta, a pokud se naskytne možnost spolupracovat nějakým zajímavým způsobem opět s Neem, tak se nebudu bránit.
M: Chystám se natáčet druhé album, na které se moc těším. Víc prozradím později. Všechno má svůj čas.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím