Transmission láká na hvězdné DJs

Vydáno 16.09.2007 | autor: redakce

V pátek 2. listopadu proběhne již čtvrté pokračování domácí halové party Transmission a opět na ní zahrají ti nejlepší DJs.

Transmission láká na hvězdné DJs Transmission láká na hvězdné DJs

Prvním z nich je nizozemský DJ a producent Ferry Corsten, který již několik let patří spolu s umělci jako Tiësto, Paul van Dyk a Armin van Buuren k nejpopulárnějším trance DJům. Ferry Corsten se domácímu publiku představil poprvé v loni právě na Transmission, kde jeho exkluzivní čtyřhodinový set sklidil ovace a nadšení. Jeho poslední kompilace Passport United States of America vyšla před nedávnem také u nás.Dalšími zahraničními hosty budou britští Above & Beyond. Tahle parta si během krátké doby vybudovala pevnou pozici ve světové DJ a producentské elitě. Jejich aktuální album „Tri-State“ zabodovalo jak u odborné kritiky, tak nejširšího publika a sklízí úspěch po celém světě.Následující jméno bude pak pro mnohé splněným snem. Američan Christopher Lawrence je bezesporu největší osobností, která v současnosti reprezentuje severoamerický kontinent. Aktuálně 4. nejpopulárnější DJ planety (podle DJ Mag Top 100) přijede do České republiky poprvé.

Více na www.transmission.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím