Iva Frühlingová hlásí dotočeno

Vydáno 27.10.2007 | autor: redakce

Několik letních týdnů strávila zpěvačka v pařížském studiu, kde natočila novou desku. Jmenuje se Strip Twist a zazpíval si na ní i slavný herec Pierre Richard.

Iva Frühlingová hlásí dotočeno Iva Frühlingová hlásí dotočeno

Ve Francii Iva pilně pracovala a během své návštěvy se setkala s legendárním hercem Pierrem Richardem. Ivě se povedl husarský kousek, natočila s ním duet La Chanson De Pierre. Iva vysvětluje, jak se k slavnému francouzskému herci dostala: „Byl to sen, který jsem měla v hlavě a dlouho jsem hledala, jak se k tomuhle velkému herci dostat. Když se mi to přes pár známých podařilo, dala jsem mu desku a jemu se líbila.Potěšilo mě, že souhlasil s tím, že se mnou natočí duet. Pierre je stejný, jak ho známe ve filmech. Když jsme natáčeli ve studiu, stále zakopával o tu samou překážku, ztrácel věci a pak je zase záhadně nacházel. Prostě roztržitý, dokonce to vypadá, že nepotřebuje scénář k filmům, které točí. Stačí ho jen postavit před kameru,“ vzpomíná se smíchem Iva Frühlingová. Deska vychází 9. listopadu.

www.ivaf.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím