Kytarový dýchánek v Retru

Vydáno 09.11.2007 | autor: redakce

V pondělí 3. prosince proběhne v pražské Retro Music Hall společný koncert kytaristů Miloše Dodo Doležala a Petra Henycha, který zde pokřtí svůj instrumentální debut.

Kytarový dýchánek v Retru Kytarový dýchánek v Retru

Vystoupení Miloše Dodo Doležala bude průřezem jeho dvacetileté tvorby. Zazní písně z CD skupiny Vitacit, z alba „Dodo hraje Hendrixe“ a současná instrumentální tvorba z alba „Nejvyšší vibrace“ a jiné. Zajímavostí jeho koncertu bude účast zahraničních hostů. Vystoupit by měl mimo jiné americký baskytarista Barry Sparks (DOKKEN, MSG, TED NUGENT, YNGWIE MALMSTEEN), se kterým Dodo již v České republice koncertoval při turné „Thrash on“ s Guy Mann-Dudem v roce 1992 a který natáčel album „Dodo hraje Hendrixe“.Petr Henych & G-bod
letos v březnu vydali instrumentální album „Na vlastních rukou“. Členy skupiny G-bod tvoří Petr Henych (el. kytara), Martin Hroněk (baskytara) a Jakub Homola (bicí). Všichni tři spolu ještě donedávna hráli v Čokově ByPassu.
První známější kapelou Petra Henycha byli John Dovanni, kteří v letech 1992 – 1995 vydali alba „Víra v ruce“ a „Síň slávy“. Právě frontman této kapely Tomáš Kolinger by se měl objevit jako host Petra Henycha na tomto koncertě.

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím