KRYŠTOF – TRAMVAJE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

JAKO DRUHÝ singl z úspěšného alba V siločarách vypustil KRYŠTOF píseň Tramvaje, jejíž videoklip by mohl zaznamenat pro tuto část hromadné dopravy potřebné body navíc v nekonečné řevnivosti mezi autobusovými, trolejbusovými a tramvajáckými cechy.
Pod režijním dohledem Jaromíra Pesra (má na svém kontě např. klip Tanečnice pro Tata Bojs) byla celá nemalá suita soustředěna v noci z 23. na 24. února ve vozovně ve Střešovicích a celá akce pak probíhala až celou trasou Na Vypich. Přítomni byli: Richard Krajčo, top modelka světového věhlasu Simona Krainová, pětice dívčin vybraných v castingu jako osazenstvo první tramvaje a lační paparazziové v podobě Jaromíra Švejdíka (Priessnitz) a zbytku Kryštofa ve druhém voze. Na dobré náladě neubral ani citelný chlad, který přítomní hojně zaháněli horkým vínem. Všechno dobře dopadlo, dívky uhájily věneček a tramvaje nevykolejily.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím