TATA BOJS ZÍSKALI CENU STANICE O

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

V rámci svého dosavadního působení na českém televizním trhu udělila česká hudební TV O cenu za nejhranější videoklip. Cenu získalI TATA BOJS za svůj klip ATTENTION AUX HOMMES! (režie Jakub Kohák).

TATA BOJS ZÍSKALI CENU STANICE O TATA BOJS ZÍSKALI CENU STANICE O

Protože Stanice O oslaví své první narozeniny až na podzim letošního roku, byla vyhlášena pouze cena v kategorii za nejhranější videoklip. Předáním ceny tato česká hudební televize zároveň zakládá tradici udělování vlastních hudebních cen. O jejich získání v několika kategoriích se budou moci ucházet všechny videoklipy, které budou vysílány Stanici O v daném roce. Na dalších podmínkách a specifikacích cen nyní tým Stanice O pracuje. Cenu, jejíž autorem je výtvarník Prokop Bartoníček, obdrželi Tata Bojs v rámci pořadu Servis na Stanici O 25.4. TATA BOJS také zanedlouho vyrážejí na turné Klid před Buřinkou: 14.května PLZEŇ, plzeňské výstaviště, Music pavilon F 15.května OLOMOUC, S klub, třída 17.listopadu 45 16.května OSTRAVA, Výstaviště Černá louka, pavilon G 23.května TEPLICE, klub Velvet, Roosveltovo náměstí 3 30.května PARDUBICE, Malá sportovní hala 28. května zahrají Tata Bojs také v Praze - po listopadovém koncertě se opět rozhodli "pokořit" sportovní halu Brumlovka. Na koncertě pod názvem "Attention Biorytmy II."

www.tatabojs.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím