U2 začali točit nové album

Vydáno 20.02.2008 | autor: redakce

U2 se zavřeli do studia v Irsku a začínají točit nové album. Zatím nepojmenovanou desku budou produkovat dlouhodobí spolupracovníci kapely Brian Eno a Daniel Lanois.

U2 začali točit nové album U2 začali točit nové album

"Máme tolik materiálu, že by vystačil na dvě alba. Jenže chceme, aby šlo o něco mimořádného," řekl minulý rok v prosinci Bono. Fanouškům zatrnulo při prohlášení U2, že nová deska bude ovlivněná trancem a metalem, ale zpráva, že Irové konečně začali pracovat na novém album, tyto pochybnosti zastínila. Bono, The Edge, Adam Clayton a Larry Mullen jsou tak po více jak třech letech znovu ve studiu a otázkou zůstává, jak se deska bude jmenovat a kdy vyjde.Z úst producentů i členů kapely padají o novém materiálu odvážná slova jako mistrovské dílo, ale všechno je zatím potřeba brát s rezervou. Poslední počin How To Dismantle An Atomic Bomb vydali U2 v roce 2004.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím