METALLICA OŽILA

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

PO DLOUHÝCH měsících, kdy se další existence jedné z nejzásadnějích rockových kapel posledních dvaceti let otřásala v základech, je to jisté: METALLICA stojí na novém startu s nezdolatelnou chutí opět si vydobýt ztracené pozice po vlažněji přijatých albech z druhé poloviny 90. let a po odchodu dlouholetého člena, baskytaristy Jasona Newsteda.

METALLICA OŽILA METALLICA OŽILA

Základní trojici James Hetfield, Kirk Hammett, Lars Ulrich doplnil na stálé bázi baskytarista Robert Trujillo (ex-Ozzy Osbourne) a zmrtvýchvstalý soubor natočil pod vedením osvědčeného producenta Boba Rocka comebackové album St. Anger, které oficiálně vychází 10. června. Jeho součástí bude (údajně v celém nákladu) i DVD s live verzemi všech 11 skladeb alba. Režii záznamů pořídil Wayne Isham, který s Metallikou druhdy natočil úspěšné klipy typu Enter Sandman či Wherever I May Roam. Dvacet let existence oslavila kapela 3. května v rámci live show MTV, kde se jí „poklonili“ např. Limp Bizkit, Korn, Avril Lavigne (!) a další kapely a interpreti.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít