Křest CD Dáma s kaméliemi

Vydáno 11.03.2008 | autor: redakce

Romantický příběh Alexandra Dumase ml. Dáma s kaméliemi se ke svým fanouškům vrací už víc než sto padesát let. Jeho muzikálovou verzi pro Divadlo Ta Fantastika připravili Michal Pavlíček, Karel Steigerwald a Viktorie Čermáková.

Křest CD Dáma s kaméliemi Křest CD Dáma s kaméliemi

Inspirací tvůrcům muzikálu byl nejen román, ale i příběhy těch, které slavnou „dámu s kaméliemi“ ztělesnily a jimž její příběh tak či onak vstoupil do skutečného života. Pavlíčkovu hudbu v této nahrávce skvěle podtrhují mj. Bára Basiková, Kamil Střihavka, Václav Noid Bárta a vycházející hvězda Vojtěch Dyk.

Chystaný křest alba s hudbou k tomuto muzilálu proběhne v rámci unikátního večera v Retro Music Hall 31. 3. od 20.00 hodin. Večer zahájí tisková konference s tvůrci a protagonisty muzikálu a samotný křest. Potom budou mít všichni přítomní – poprvé a naposledy – příležitost vidět a slyšet koncertní podobu muzikálu.Po skončení této části přijde další lahůdka v podobě vystoupení Tria Michala Pavlíčka a Báry Basikové. Po nich zahraje skupina Nightwork s Vojtěchem Dykem. Do rána pak bude přítomné bavit DJ Baltazar. Pro tento večer je pro veřejnost vyhrazeno pouhých 400 vstupenek!
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím