Sunset BLVD. vydávají debut

Vydáno 02.04.2008 | autor: redakce

Sunset BLVD. vydávají debutové album po pěti letech existence. Na desce se objeví dvanáct skladeb, ve kterých kapela míchá prvky funku, rocku a dokonce i latino.

Sunset BLVD. vydávají debut Sunset BLVD. vydávají debut

Kapelu založili Komár s Romanem po společné práci na albu skupiny Deset očí. Komár, Ondřej a Tomáš se znali z kapely Walk Choc Ice, kde všichni tři (i když ne ve stejnou dobu) působili. Členové kapely jsou z různých koutů republiky, ale za místo působení si zvolili Litomyšl díky veliké podpoře místního hudebního klubu Kotelna.Po necelém roce zkoušení začala kapela koncertovat a vydala první demosnímek. Ten se dostal i do vysílání několika radií, zejména pak do pražského Expresradia. Hned první nasazená píseň Somebody You Know zaznamenala slušný ohlas a umístila se mezi prvními třemi místy v hitparádě Expreschart. Koncem roku 2006 kapela vydala ještě jedno demo, které obsahovalo tři písně.

V současné době kapela dokončila své první album, za první singl byla zvolena skladba Sweet and Sour Song, kterou si můžete poslechnout ZDE.

www.sunsetblvd.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím